gototopgototop
 
 
 
زیارت انلاین امام رضا(ع)
امام هادی
متین استور
 
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۵
چاپ نسخه چاپی
کد خبر:
نامه الکترونیک ارسال به دوستان
انعکاس بیانات مقام معظم رهبری:
ترامپ دشمنی نیست که ایران را فلج کند/بزودی پاسخ خود را دریافت می‌کند

ترامپ می گوید شما باید از من بترسید! نه؛ مردم پاسخ این حرف‌ها را در 22 بهمن خواهند داد و نشان می‌دهند ملت ایران چه موضعی در برابر تهدید می‌گیرد.
به گزارش «رهوا»، خبرگزاری رویترز (Reuters) با انتشار گزراشی تحت عنوان "آیت الله خامنه ای عنوان کرد ترامپ دشمنی نیست که ایران را فلج کند" به انعکاس بیانات رهبر معظم انقلاب پرداخته است.در این گزارش آمده است: «آیت الله خامنه ای رهبر عالی ایران در سخنرانی امروز خود عنوان کرد ترامپ دشمنی نیست که بتواند ایران را فلج کند و هشدارهای دونالد ترامپ در رابطه با برنامه موشکی ایران را رد کرده و از مردم ایران خواست که با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن به تهدیدهای ترامپ پاسخ دهند.آیت الله خامنه ای در نشستی با حضور فرماندهان نظامی در تهران گفت هیچ دشمنی نمی تواند ملت ایران را فلج کند. وی عنوان کرد "ترامپ می گوید شما باید از من بترسید! نه؛ مردم پاسخ این حرف‌ها را در 22 بهمن خواهند داد و نشان می‌دهند ملت ایران چه موضعی در برابر تهدید می‌گیرد.»پایگاه انگلیسی "ایندیپندنت" (Independent) نیز در گزارشی تحت عنوان "آیت الله خامنه ای رهبر عالی ایران می گوید دونالد ترامپ چهره واقعی آمریکا را به نمایش می گذارد" به انعکاس بیانات رهبری پرداخته است.


در این گزارش آمده است: «آیت الله خامنه ای رهبر عالی ایران می گوید دونالد ترامپ با افزایش تنش های میان دو کشور چهره واقعی آمریکا را به نمایش می گذارد.آیت الله خامنه ای همچنین عنوان کرد که ایرانیان در جمعه آینده با حضور در راهپیمایی 22 بهمن نشان خواهند داد که در مقابل تهدید چه موضعی خواهند داشت.آیت الله خامنه ای با اشاره به اقدامات ترامپ گفت: «از او [ترامپ] متشکریم! چرا که زحمت ما را کم کرد و چهره‌ واقعی آمریکا را نشان داد. آنچه که ما در سی و چند سال می‌گفتیم یعنی فساد سیاسی، اقتصادی و اخلاقی و اجتماعی در دستگاه حاکمه‌ آمریکا را ترامپ در دوره‌ انتخابات و بعد از آن علنی کرد.»پایگاه صهیونیستی جروزالم پست (Jpost) نیز در گزارشی تحت عنوان "[آیت الله] خامنه ای به ترامپ: دشمنی نیست که بتواند ایران را فلج کند" به انعکاس بیانات مقام معظم رهبری پرداخته است.

 

اضافه کردن نظر

مخاطبین محترم؛
1) رهوا، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
2) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام شخصیت ها خودداری نمائید .
3)لطفاً نظرات خود را با حروف پارسی تایپ کنید.


 

خبر فوری

دلیل دشمنی اسرائیل با جمهوری اسلامی

دلیل اصلی تندروی مقامات اسرائیل علیه ایران این است که اکنون این کشور به عنوان قدرتمندترین کشور منطقه، در این سال ها از درگیری های داخلی به دور بوده و سیستم سیاسی، اقتصادی و اجتماعی با ثباتی دارد.

دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی
رهوا
 
 

صفحه اصلی تیتر یک سیاستجامعهفرهنگبین المللمذهبگالریمقالاتگفتگو

تماس با ما جستجو عضویت خبرنامه بایگانیپیوند ها درباره ماrss