gototopgototop
 
 
 
زیارت انلاین امام رضا(ع)
امام هادی
متین استور
 
تاریخ انتشار: يكشنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۵
چاپ نسخه چاپی
کد خبر:
نامه الکترونیک ارسال به دوستان
مقدمه ای برای سرنگونی سیاسی بنیامین
نتانیاهو در تنگنای فساد و بازجویی مسئولین قضائی رژیم صهیونیستی

چندی پیش وکلای سارا نتانیاهو اعلام کردند که پلیس این رژیم به مدت 11 ساعت او را تحت بازجویی قرار داده و درباره مسائل متعدد و حتی جزئی از او سوال کرده است . این بازجویی‌ها پس از آن آغاز شد که پلیس رژیم صهیونیستی اطلاعات جدیدی در پرونده موسوم به منزل نخست وزیر به دست آورده بود.به گزارش«رهوا».طی ماه های اخیر، اتهامات اقتصادی و بازجویی از نتانیاهو و زن وی، سارا نتانیاهو افزایش چشم گیری داشته است. بسیاری این اتفاقات را مقدمه ای برای سرنگونی سیاسی نتانیاهو می دانند.

1- خرید زیر دریایی از آلمان

یکی از اتهامات نتانیاهو خرید زیردریایی‌های جدید توسط رژیم صهیونیستی از آلمان است.

مطبوعات رژیم صهیونیستی فاش کردند که نتانیاهو در راستای تأمین منافع نزدیکان خود ضمن دریافت رشوه، زمینه نهایی شدن قرارداد خرید ۳ زیردریایی پیشرفته از آلمان را فراهم کرده و از این توافق سود مالی برده است.

این توافق در حالی امضا شد که موشه یعلون وزیر جنگ پیشین کابینه و گادی آیزنکوت رئیس ستاد مشترک ارتش صهیونیستی با این مسئله یعنی خرید زیردریایی از آلمان، مخالف بوده‌اند.

اما نتانیاهو در پاسخ به این انتقادات مدعی است: «اسرائیل برای تأمین امنیت خود نیازمند خرید زیردریایی‌های آلمانی است و این زیردریایی‌ها سلاحی راهبردی برای تضمین امنیت و موجودیت اسرائیل طی سالیان آینده خواهد بود»

2- فساد همسر نتانیاهو

چندی پیش وکلای سارا نتانیاهو اعلام کردند که پلیس  این رژیم به مدت 11 ساعت او را تحت بازجویی قرار داده و درباره مسائل متعدد و حتی جزئی از او سوال  کرده است . این بازجویی‌ها پس از آن آغاز شد که پلیس رژیم صهیونیستی اطلاعات جدیدی در پرونده موسوم به منزل نخست وزیر به دست آورده بود.

سارا نتانیاهو پیش از این در سال گذشته نیز به خاطر پرونده‌های متعدد فساد و تخلف به پرداخت 80 هزار شیکل (21 هزار دلار) به خاطر وارد کردن ضربات روحی به افراد دیگر، 19300 هزار دلار بابت بدهی‌های گذشته و 3900 دلار بابت هزینه های دادرسی محکوم شده بود.

3- هدایای خارجی، جنجالی جدید

اخرین اتهام وجنجال در روز ابتدایی سال 2017 رقم خورد.  نتانیاهو در ارتباط با دریافت هدایای گران‌بها از تجار و ثروتمندان در منزل خود مورد بازجویی قرار گرفت.

روزنامه «هاآرتص» گزارشی را منتشر کرد که نشان می‌دهد ابعاد پرونده فساد مالی «بنیامین نتانیاهو» از آنچه پیشتر تصور می‌شد، گسترده‌تر است.

به نوشته روزنامه هاآرتص، پرونده دوم اتهامات جدی‌تری را متوجه نتانیاهو کرده، اما هنوز هیچ جزئیاتی در مورد آن در اختیار افکار عمومی قرار نگرفته است. با این حال نتانیاهو همواره این اتهامات را رد کرده است.

 

اضافه کردن نظر

مخاطبین محترم؛
1) رهوا، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
2) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام شخصیت ها خودداری نمائید .
3)لطفاً نظرات خود را با حروف پارسی تایپ کنید.


 

خبر فوری

پیکر خلبان سوخوی سرنگون شده روسیه به خاک سپرده شد
پیکر اولگ پشکوف، خلبان جنگنده سوخوی ۲۴ روسی که ارتش ترکیه سرنگون کرد، در شهر لیپتسک روسیه به خاک سپرده شد.
دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی
رهوا
 
 

صفحه اصلی تیتر یک سیاستجامعهفرهنگبین المللمذهبگالریمقالاتگفتگو

تماس با ما جستجو عضویت خبرنامه بایگانیپیوند ها درباره ماrss