gototopgototop
 
 
 
زیارت انلاین امام رضا(ع)
امام هادی
متین استور
 
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۳ آذر ۱۳۹۴
چاپ نسخه چاپی
کد خبر:
نامه الکترونیک ارسال به دوستان
کری:
هیچ وقت درباره تلاش ایران برای ساخت بمب اتم، شک نداشته‌ایم

جان کری با تکرار ادعاهای آمریکایی‌ها و مداخلات آنها در امور سوریه، تصریح کرد که باقی ماندن بشار اسد در قدرت، غیرقابل قبول است.

به گزارش«رهوا»، در ادامه دخالت‌های آمریکایی‌ها درباره سوریه، وزیر خارجه این کشور این بار در آتن موضع واشنگتن در قبال بحران سوریه و رئیس‌جمهور قانونی این کشور را تکرار کرد.

در حالی که مذاکرات درباره حل بحران سوریه همچنان ادامه داد، اظهارنظر‌ها و مداخلات غربی‌ها در این کشور هم همچنان ادامه دارد.

وزیر خارجه آمریکا به آتن رفته، درباره بحران سوریه گفت که این بحران باید از راه سیاسی برای ایجاد دولت انتقالی حل شود و همه کشورهای برای این منظور باید تلاش کنند.

جان کری با تکرار ادعاهای آمریکایی‌ها و مداخلات آنها در امور سوریه، تصریح کرد که باقی ماندن بشار اسد در قدرت، غیرقابل قبول است.

وزیر خارجه آمریکا به موضوع فعالیت‌های هسته‌ای ایران و گزارش اخیر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در خصصو این فعالیت‌ها هم اشاره کرد و گفت: «هیچ وقت شک نداشتیم که ایران بر روی (ساخت) سلاح هسته‌ای کار کرده است.»

کری البته با همین پیش‌فرض هم از توافق وین تمجید کرد و گفت: «توافق هسته‌ای تضمین می‌کند که آنچه در گذشته رخ داده، در آینده تکرار تخواهد شد.»

.

.

 

اضافه کردن نظر

مخاطبین محترم؛
1) رهوا، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
2) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام شخصیت ها خودداری نمائید .
3)لطفاً نظرات خود را با حروف پارسی تایپ کنید.


 

خبر فوری

باید عذرخواهی کنیم

ما باید بپذیریم مردم ایران حق دارند که نظر مثبتی نسبت به سیاست های آمریکا در منطقه خود نداشته باشند... آمریکا باید از عملکرد خود در خاورمیانه درس بگیرد از ایران عذرخواهی کند...»

دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی
رهوا
 
 

صفحه اصلی تیتر یک سیاستجامعهفرهنگبین المللمذهبگالریمقالاتگفتگو

تماس با ما جستجو عضویت خبرنامه بایگانیپیوند ها درباره ماrss