×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true

بسم الله الرحمن الرحیم
وَاتْرُكِ الْبَحْرَ رَهْوًا ۖ إِنَّهُمْ جُندٌ مُّغْرَقُونَ

آیه (۲۴) سوره الدخان
رسانه ها نقش بی بدیلی در شکلگیری، جهت‌دهی و مهندسی افکار عمومی دارند. این نقش در عرصه جنگ نرم اهمیت و برجستگی بیشتری دارد، لذا میتوان از جبهه رسانه‌های استکبار جهانی به عنوان زرادخانه غرب در جنگ نرم یادکرد. پایگاه خبری تحلیلی «رهوا»  با در نظر گرفتن حوزه ی وسیع کاری لاش دارد اهداف خود را در جهت آگاهی بخشی و بصیرت افزایی محقق سازد.

یکی از ضروری ترین اقدامات در عرصه وسیع فرهنگی کشور، حضور موثر رسانه‌های انقلابی و همسو با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

تمامی حوزه‌های خبری اعم از بیداری اسلامی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی، بین‌الملل، عکس، گرافیک، صوت و فیلم و …
آیین نامه اخلاقی

۱- نداشتن گرایش تند به چپ و راست در زمینه سیاسی – اجتماعی و فرهنگی مشی پایگاه خبری «رهوا» است.
۲- رعایت انصاف و قضاوت منصفانه در مورد عملکرد مدیران در گزارشات ، رپرتاژ ها ، خبرها و تحلیل ها و … از پایه های اصلی اعتقادی مدیران مسئول سایت است.
۳- «رهوا» هیچ موقع به دنبال دست یابی به منافع خاص از طریق تحریف مطالب و گفته های مدیران و مسئولین کشوری نبوده و نخواهد بود.
۴- اگر هر گونه اشتباه و اعوجاج سهوی در مصاحبه و نقل قول افراد به وجود آید و مورد اعتراض قرار گیرد تحریریه سایت خود را موظف می داند در همان صفحه بلافاصله در اسرع وقت جبران و اصلاح نماید.
۵- اعتقاد و پایبندی به اصول اخلاق اسلامی و ارزش های اسلامی در پوشش و رفتار و حرکات و مراودات کارکنان سایت از دیگر موارد ارزشی ما محسوب میشود.
۶- «رهوا» به لحاظ ماموریت خاصی که برای خودش ترسیم نموده است تلاش می کند عمده کوشش آن در راستای افکار عمومی در بالا بردن سطح آگاهی جامعه باشد.
۷- تلاش می شود همه افراد و نیروها با واقعیت کاملاً روشن و شفاف به کار مشغول شوند و حق و حقوق آنها طبق قراردادهای تنظیم شده کامل و جامع پرداخته شود.

مخاطبان «رهوا» مي توانند انتقادات ، پيشنهادات و اخبار خود را در قسمت “تماس با ما” ارسال نمايند.

 

true

false