×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
چرای شهردار نشدن محسن هاشمی!

به گزارش«رهوا».جریان اصلاحات به رهبری سید محمد خاتمی بعد از سال ۸۴ نشان داد از یک استراتژی و روش خاص پیروی نمیکند و رفتارهای سیاسیشان نشان میدهد این جریان بیشتر به دنبال رسیدن به قدرت است تا حل مشکلات کشور.

یک روز ناطق نوری می شود رقیب سرسخت نامزد انتخاباتی اصلاحطلبان و روز دیگر حاضرند در انتخابات از او حمایت کنند، یک روز برای ایجاد فشار به رهبری تحصن مجلس ششم راه اندازی میشود روز دیگر برای عیادت از رهبری در بیمارستان تقلای ژورنالیستی میکنند.

این جریان بی ثبات حتی در درون گفتمان خود به دفعات از یکدیگر عبور میکنند تا جایی که حتی طرح عبور از خاتمی برای زنده ماندن اصلاحات مطرح میشود.

اما اقدام بسیار مضحک و طنزآلود جریان اصلاحات برای ماندن در قدرت در سال های اخیر حمایت بی چون و چرا از مرحوم هاشمی رفسنجانی بوده است تا جایی که نسل جدید اصلاحطلبان بر این باور بودند که آیت الله، لیدر اصلی این جریان است و به همین منظور جوانان سبز پوش در آخرین خطبه نماز جمعه مرحوم، با کفش به وی اقتدا کردند.

این جریان مرموز و غیرقابل پیش بینی برای رسیدن به قدرت از هیچ وسیله ای دریغ نکرده است و شخصی را که روزی “عالیجناب سرخپوش” خطاب می کردند امروز به رهبری فکری می پذیرند و باز با فوت او انگار هاشمی برای همیشه از تاریخ اصلاحطلبان حذف میشود.

انتخاب این روزهای شهردار طهران هرچند از اهمیت ویژه ایی برخوردار است اما آزمون مجددی بود تا اثبات کند اصلاحطلبان به هیچ اصول و مرامی پایبند نیستند و منافع حزبی و جناحی آنان به منافع ملی ارجحیت دارد و با فوت آیت الله آرمان وی نیز برای اصلاح طلبان تمام شده تلقی میشود.

محسن هاشمی رفسنجانی فرزند بزرگ آیت الله هاشمی رفسنجانی با کارنامه قابل قبول در مدیریت شهری و کمترین حواشی سیاسی بهترین گزینه حال حاضر شورای شهر برای پذیرش شهرداری تهران می باشد اما میثاق اصلاحطلبان در اولویت منافع ملی قرار میگیرد و محسن هاشمی رفسنجانی فرزند پدرخوانده جریان اصلاحات را از گردونه گزینه های تصدی مدیریت شهر خارج میکند تا یکبار دیگر اثبات شود که نتنها اصلاحطلبان پایبند به هیچ اصولی نیستند بلکه برای ماندن در قدرت حاضرند مردم را به پای منافع خود ذبح کنن.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false