×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
در میدان انقلاب شلاق بزنید و در پاستور اعدامم کنید!

به گزارش«رهوا»احمدی نژاد،بقایی و مشایی سه چهره خبرساز و غافلگیرکننده این روزهای صحنه سیاست در ایران هستند. خبرسازی این سه البته سابقه ای چندین ساله دارد امّا مدتی است که رفتارهای غافلگیرکننده وخارج از عرف سیاسی، چاشنی این خبرسازی شده است. پس ازاتفاقات جالب روزدرختکاری در اسفندماه سال گذشته، ثبت نام پرسروصدای احمدی نژاد و بقایی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶،احضار و بازداشت بقایی و ماجرای زنبیل به دست گرفتن او در روز برگزاری دادگاه،سرانجام بست نشینی درحرم حضرت عبدالعظیم(ع) و انتشار فیلم انتقادات تند احمدی نژاد علیه قوه قضائیه و مدیران آن، این خبرسازی های غافلگیرکننده را به اوج رساند.

امروزهم اسفندیار رحیم مشایی فایلی تصویری با عنوان «وقایع روز، ماجرای احضاریه و اتهامات اعلامی علیه بنده» را در کانال شخصی خود منتشر کرد که گزیده ای از آن را در ادامه می خوانید:

 بین ما و ملت، هیچ چیز پوشیده نیست.

به خاطر عملکرد شما در گذشته، اکنون شرمنده بسیاری از مردم هستیم. الان از ما ایراد می گیرند که صدایتان برای خودتان درآمده است؛ حق دارند! چون فکر می کردیم که شماها در موضع عدالت نشسته اید! ما تازه فهمیده ایم که شماها دارای چه دیدگاه ها و باورهایی هستید و چگونه به مسائل نگاه می کنید.
یک فهرست از اتهامات سیاسی در احضاریه برای من ارسال کرده اند که البته بین آن ها، یک اتهام مالی هم وجود دارد که شاید از وجه سیاسی این احضاریه کم کند.

اساسا بنده اهل توهین نیستم و به صراحت اعلام می کنم در زندگی ام به کسی توهین نکرده ام؛ چون برای انسان – فارغ از اعتقادات، باورها، نژاد، رنگ، موقعیت، شأن سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اش – مقام شامخ قائل هستم و انسانیت یک هدیه الهی است.

اگر به مواضع و اقدامات شما انتقاد می کنیم و عملکرد شما در این انتقادات زیر سوال می رود، می روید پشت نظام جمهوری اسلامی ایران قایم می شوید؟! این خیانت و ظلم بزرگ نیست؟!

ما بارها به صراحت اعلام کرده ایم که هر فعالیت سیاسی ما در چارچوب نظام است و پیوند ما با نظام ناگسستنی است. شما می خواهید ما را محاکمه کنید، بکنید و هر حکمی که می خواهید صادر کنید. ما اصلا به نتیجه فکر نمی کنیم؛ ما یک تکلیف بزرگ داریم که دفاع از انقلاب، آرمان ها و نظام مان است. ما به شهدا بدهکاریم ؛ ما پای کار هستیم و با این اتهام زنی ها از راه به در نمی رویم.

اگر خواستید اعدام کنید، خیابان پاستور؛ اما اگر خواستید شلاق بزنید آدرس دیگری به شما می دهم؛ من آماده ام! بهترین جا برای شلاق، میدان انقلاب است!
فرزند کوچک و عاشق ملت هستم. من عاشق انسان و خدا هستم. می دانم این حرفم شما را ناراحت می کند ولی آن قدر نمی ارزید که این حرف را بخاطر شما نگویم؛ من عاشق خاک پاک ایرانم!

آیا از اینکه دکتر احمدی نژاد پشت پرده اشغال سفارت انگلیس را گفت ناراحت شدید و این احضاریه را برای من فرستادید، یا اینکه من درباره کوروش حرف زدم؟! کدام شما را ناراحت کرده است؟! اگر فکر می کنید احمدی نژاد، بقایی و بنده کوتاه می آییم این یک خیال خام است؛ خام خام!

سر نخ پیدا شد: توهین به مسئولان نظام! توهین به مقام معظم رهبری، تبلیغ علیه جمهوری اسلامی و تصرف غیرقانونی را بعنوان چماق بالای سر نگه داشته اید، برای همین است: توهین به مسئولان نظام؛ یعنی خودتان!

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false