به گزارش«رهوا».محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی تسنیم درباره کناره‌گیری محمد باقر قالیباف به‌نفع حجت الاسلام رئیسی، اظهار داشت: جناب آقای قالیباف علی‌رغم اینکه موقعیت خوبی هم در کشور داشتند و حرف‌های جدی زدند اما به‌نفع نیروهای انقلاب و آقای رئیسی از دور انتخابات کنار رفتند تا تراکم رأی نیروهای انقلابی و اصولگرایان پیرامون آقای رئیسی جمع بشود.

وی با اشاره به تصمیم فداکارانه قالیباف در کنار رفتن به‌نفع حجت الاسلام رئیسی، افزود: آقای قالیباف خیلی زحمت کشیدند و طرفداران انبوهی را دور خودشان جمع کرده و هزینه‌های معنوی و مادی پرداختند؛ سر این گردنه‌ها است که خلوص نیت بر ملا و به نمایش گذاشته می‌شود.

باهنر با بیان اینکه آقای قالیباف اکنون احساس کردند که باید برای انسجام نیروهای انقلاب کنار بروند و تصمیم ایشان بسیار شجاعانه و مدبرانه بود، گفت: من هم به ایشان تبریک می‌گویم و امید دارم هم ایشان و هم ستاد‌هایشان به‌صورت منسجم، جدی و قوی از آقای رئیسی حمایت و کار را تمام کنند.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، خاطرنشان کرد: همه کسانی که طرفدار تغییر در وضعیت کنونی بوده و تغییر به‌نفع اقتدار نظام و رفاه مردم را می‌خواهند، به‌صورت منسجم، یک‌پارچه، همراه و همدل در انتخابات ۲۲ اردیبهشت شرکت و به وظیفه ملی خودشان عمل کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی