به گزارش«رهوا». سایت  بی‌باک در گزارشی نوشت ، حسن روحانی برای پیروزی در انتخابات هیچ نقطه سفیدی را در کارنامه دولتش نمی‌بیند از همین رو سعی دارد با خزعبلاتی چون دیوار کشی در پیاده روها و تخریب رقبا بار دیگر خود را بر مردم تحمیل کند.

از همین در مناظره آخر از حجت الاسلام رئیسی انتقاد کرد که چرا علما را بازداشت کرده است و منظور او از علما یکی از دوستان حسن روحانی به نام شیخ اجنه یا شیخ استخاره یا شیخ همج… می‌باشد.

فردی که در قالب لباس روحانیت به فریب نوجوانان و زنان می‌پرداخت و دادگاه ویژه روحانیت برای حفظ حرمت برخی از اطرافیان و دوستان وی بویژه شخص حسن روحانی، از انتشار واقعیتهای پرونده این شیخ کلاهبردار و متجاوز که به اعدام نیز محکوم شده است، خودداری کرده است تا امثال حسن روحانی که برای پیروزی در انتخابات به او متوسل شده بودند، آنرا حمل بر تخریب خود نکنند.

اما اکنون که حسن روحانی به تمامی رفتارهای غیراخلاقی تن داده تا رقبایش را از میدان خارج کند و به هر شکل ممکن به ریاست جمهوری برسد، یک منبع آگاه در دادگاه ویژه روحانیت واقعیتهایی را درباره این دوست حسن روحانی به خبرنگار بی‌باک اعلام کرد که شنیدنش تن هر مرد و زن غیرتمندی را می‌لرزاند.

بی‌باک برای ملاحظه حال حسن روحانی و برخی ملاحظات دیگر از واقعیت‌های پرونده این شیخ خبیث محکوم به اعدام خودداری می‌کند اما چقدر وقاحت می‌خواهد که یک فرد خبیث از اعمال شیطانی خود فیلم تهیه کند و با دیدن آن لذت ببرد و چقدر زشت و زننده است که حسن روحانی با علم به واقعیتهای این پرونده چنین فردی همچنان بخاطر دوستی با وی یا یکسری مسائل سیاسی از او حمایت کند. و این دقیقا همان چیزی است که آقای رئیسی در مناظرات گفت که آقای روحانی چرا در مقابل فساد نزدیکان و اطرافیان خود مقاومت می‌کند.

گفتنی است؛ حسن روحانی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ به دیدار این شیخ مرتبط با اجنبه و مفسد اخلاقی رفته بود. و برخی می‌گویند این شیخ در آن جلسه قول پیروزی را به حسن روحانی داده بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی