پایگاه خبری «رهوا».متن این یادداشت که در کانال تلگرامی وی نیز منتشر شده به شرح زیر می باشد:
برد و باخت در مناظره نسبی است و متناسب با شرایط هر کاندیدا و نسبت به دیگر کاندیداها است با این فرض:

قالیباف برنده بود چرا که به دو هدف از سه هدف اش رسید:

۱- روندی شروع شده بود که آقای رئیسی و روحانی هردو در حال رشد بودند و نتیجه آن دو قطبی روحانی و رئیسی را تقویت می کرد و این روند آقای قالیباف را در موضع سختی قرار داده بود به گونه ای که شایعات کناره گیری اش علی رغم تکذیب صریحش تقویت می شد در این مناظره او نگذاشت دوقطبی رئیسی روحانی شکل بگیرد و خودش را دوباره به عنوان کاندیدای اصلی جا انداخت مخصوصا که آقای رئیسی در مناظره لطمه خورد.

قالیباف و تحقق ۲هدف از اهداف سه گانه
۲- نتیجه عملیات های انتحاری قالیباف این شد که رانتی و ۴درصدی بودن آقای روحانی و معاون اولش و برادرش و خلاصه دولتش در جامعه تثبیت شد که برای رئیس جمهور مستقر خیلی پراهمیت است نتیجه اینکه اگر جلوی روند رو به رشد روحانی را معکوس نکرده باشد حداقل از ادامه روند جلوگیری کرد.

اما نتوانست هدف سومش را که جمع کردن رای های ریخته شده را به خوبی انجام دهد چرا که تردیدها درباره عملیاتی بودن تعهدهایش برطرف نشد.

به نظر من اگر نظرسنجی های کشوری (نه مراکز استان های صدا و سیما) اعلام شود، روندهایی که هردو به ضرر قالیباف بود معکوس خواهد شد اما نکته مهم این است که بسیاری که تصمیمشان را گذاشته بودند برای بعد از مناظره سوم، همچنان نتوانستند تصمیم بگیرند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی